Nowenna do Miłosierdzia Bożego przez cały tydzień po wieczornej Mszy św.

Jutro – we wtorek (02.04) - 19 rocznica śmierci Jana Pawła II/

Spotkanie dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej i ich rodziców w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12:00.

Z racji uroczystego charakteru oktawy Zmartwychwstania w piątek (05.04) nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W tym tygodniu, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca: Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 17:00, odwiedziny chorych w sobotę od ok. godz. 9:00, nabożeństwo pierwszych sobót o godz. 17:00.

W niedzielę (07.04) Święto Miłosierdzia Bożego, które rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia.

Bóg zapłać rodzinom za utrzymanie czystości kościoła w zeszłym tygodniu i złożenie ofiary na kościół. Kościołem w tym tygodniu opiekują się rodziny z ulicy Jana Pawła II: Pierzchała, Zębala, Wrona, Skonieczny, Węglarz, Gurgul, Gajoch.

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: tygodniki: „Gość niedzielny”, „Niedziela” oraz miesięcznik: „Rycerz Niepokalanej”,  biuletyn parafialny „Tydzień z Maryją”. Dla dzieci: „Staś”, „Mały Gość” oraz „Anioł Stróż”.

Bóg zapłać za złożoną dziś ofiarę na tacę przeznaczoną na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie. W Niedzielę Miłosierdzia Bożego składka przeznaczona jest na dzieła charytatywne.

WSZYSTKIM PARAFIANOM I GOŚCIOM ŻYCZYMY
DOBREGO PRZEŻYCIA OKTAWY WIELKANOCY