WIZYTA DUSZPASTERSKA – 2019 cz. 2.

 

dzień

od godziny

ksiądz

rejon

ministranci

Wtorek

8 I 2019

15.00

Ks. Norbert

ul. Dąbrowskich

1. Kurowski Patryk

2. Kufel Paweł

Środa

9 I 2019

 

15.00

Ks. Proboszcz

ul. Jana Pawła II od ul. Granicznej lewą stroną do cmentarza

1. Kowalczyk Jakub

2. Bryła Karol

15.00

Ks. Norbert

Komora i Michałki

1. Szwaja Mateusz

2. Massalski Mateusz

Czwartek

10 I 2019

14.30

Ks. Norbert

Kwiatowa, Na Gródek i Słoneczna

1. Szwaja Michał

2. Stachecki Jakub

14.30

Ks. Proboszcz

Galicyjska, Wspólna, Radosna

1.Dziedzic Maksymilian

2. Kufel Paweł

Piątek

11 I 2019

14.30

Ks. Norbert

Marglowa, Krakowska lewa strona do Kościoła

1. Szwaja Mateusz

2. Trzaska Mikołaj

14.00

Ks. Proboszcz

Widokowa

1. Piątek Paweł

2. Frączek Michał

Sobota

12 I 2019

 

8.00

Ks. Norbert

Górna do Krakowskiej

1. Miś Krzysztof

2. Kurowski Konrad

8.00

Ks. Proboszcz

ul. Jana Pawła II od ul. Granicznej prawą stroną do kościoła

1. Bochenek Kacper

2. Balik Szymon

Poniedziałek

14 I 2019

14.00

Ks. Proboszcz

Krótka, Urocza, Malownicza i lewa strona Komory

1. Maracha Mateusz

2. Kurowski Patryk

Wtorek

15 I 2019

14.00

Ks. Proboszcz

Wilczkowice od p. Góry do p. Józefa Jaskółki

1. Kowalski Mateusz

2. Frączek Michał

Środa

16 I 2019

14.00

Ks. Proboszcz

Brzozowa do p. Tochowicz i ul. Graniczna

1. Kuchta Mateusz

2. Madej Marcin

Czwartek

17 I 2019

14.00

Ks. Proboszcz

Wilczkowice od p. Pawła Bednarczyka do Smolnej

1. Miś Krzysztof

2. Bochenek Kacper

Piątek

18 I 2019

14.00

Ks. Proboszcz

Zerwana od p. Piegzy, ul. Na Leśnym Stoku, od p. Marcina Sochy do p. Chamielców

1. Szwaja Michał

2. Ziółkowski Michał

Sobota

19 I 2019

8.00

Ks. Proboszcz

Firlejów, Zerwana od strony Wilczkowic

1. Trzaska Mikołaj

2. Balik Szymon

Poniedziałek

21 I 2019

14.00

Ks. Norbert

Domy Młodziejowice

1. Massalski Mateusz

2. Madej Marcin

Środa

23 I 2019

14.00

Ks. Norbert

ul. Graniczna od p. Baran do p. Jaskiernia

1. Miś Krzysztof

2. Dziedzic Maksymilian

Czwartek

24 I 2019

14.00

Ks. Norbert

Krakowska, Legionowa numery parzyste, ul. Wesoła

1. Kowalczyk Jakub

2. Kowalski Mateusz

Piątek

25 I 2019

13.00

Ks. Norbert

ul. Graniczna od p. Biesaga do p. Krzywda

1. Bochenek Kacper

2. Bryła Karol

Sobota

26 I 2019

8.00

Ks. Norbert

Krakowska, Wichrowe Wzgórza, Banasiówka, Działkowa, Lawendowa, prawa strona Komory od ul. Krakowskiej do Banasiówki

1. Miś Krzysztof

2. Maracha Mateusz

Poniedziałek

28 I 2019

14.00

Ks. Proboszcz

Legionowa numery nieparzyste i Krakowska

1. Piątek Paweł

2. Kowalski Mateusz

Środa

30 I 2019

14.00

Ks. Proboszcz

Mały Kraków

1. Massalski Mateusz

2 Madej Marcin

Czwartek

31 I 2019

14.00

Ks. Proboszcz

Zerwana od p. Eleonory Dyląg do p. Plucińskich

1. Stachecki Jakub

2. Kuchta Mateusz