OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA VI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ - 16.02.2020

Każda niedziela jest wyjątkową okazją do dojrzewania naszej wiary, do pogłębienia i zacieśnienia naszej osobistej relacji z Panem Bogiem. Jakże jest ważne, aby w tym procesie brała udział każda rodzina i cała wspólnota parafialna. Pozwólmy Panu Jezusowi przemieniać nasze życie. Powierzajmy Mu trud minionego tygodnia i nadzieję, które otwiera przed nami. Niech On działa w naszych sercach, a wówczas codzienność wypełni się dobrem.

W każdą środę o godz. 20:00 Msza św. zbiorowa, adoracja Najświętszego Sakramentu oraz Nowenna do NMP Królowej Polski i Apel Jasnogórski. Wszystkich serdecznie zapraszamy aby za wstawiennictwem Maryi wyprosić dla siebie i rodziny potrzebne łaski.

W piątek po Mszy św. o godz. 18:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Spotkanie kandydatów do bierzmowania z kl. VIII Szkoły Podstawowej będzie w sobotę (22.02) o godz. 16:45 w salce na plebanii.

Spotkanie uczniów kl. VII Szkoły Podstawowej w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania będzie w piątek (21.02) o godz. 16:45 w salce na plebanii.

Kościołem w tym tygodniu opiekują się rodziny z Zerwanej: Nowak, Leleń, Leleń, Laskiewicz. Bóg zapłać nowożeńcom za utrzymanie czystości kościoła w tym tygodniu.

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” – o najnowszej książce, w której papież Franciszek opowiada o swoich spotkaniach ze św. Janem Pawłem II. W „Niedzieli” – jak rozmawiać o Bogu z nastolatkami. W biuletynie parafialnym „Tydzień z Maryją” – o bazylice św. Piotra w Watykanie, z Jasnogórskiej Księgi Cudów i Łask, prorocy na kartach Biblii – Malachiasz.

- sobota (22.02) – święto Katedry św. Piotra, apostoła

- niedziela (23.01) – wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika

Bóg zapłać za złożoną w tym tygodniu ofiarę na tacę i konto parafialne.