Msze św. o godz. 7:00; 9:00; 10:30; 12:00 i 18:00.
Dziś poniedziałek w oktawie Wielkanocy. Trwamy w radości ze Zmartwychwstania Chrystusa.
Nowenna do Miłosierdzia Bożego przez cały tydzień po wieczornej Mszy św.
Z racji uroczystego charakteru oktawy Zmartwychwstania w piątek (10.04) nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
Spotkanie Róż Różańcowych w środę (08.04) o godz. 19:15.
W niedzielę (12.04) Święto Miłosierdzia Bożego, które rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia.
W niedzielę (12.04) na Mszy świętej o godz. 12:00 spotkanie dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej. Po Mszy spotkanie z rodzicami w kościele.
Serdeczne Bóg zapłać rodzinom, które złożyły ofiarę na sprzątanie kościoła.
Kościołem w tym tygodniu opiekują się rodziny z Michałowic z ulicy Spokojnej: numery: 29, 19, 18, 17.
Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: tygodniki: „Gość niedzielny”, „Niedziela” oraz miesięcznik:, „Rycerz Niepokalanej”, biuletyn parafialny „Tydzień z Maryją”. Dla dzieci: „Staś”, „Mały Gość” oraz „Anioł Stróż”.
Bóg zapłać za złożoną dziś ofiarę na tacę przeznaczoną na Uniwersytet Papieski. W Niedzielę Miłosierdzia Bożego składka przeznaczona jest na potrzeby Caritas.
Ogłoszenie Apteki: Przypominamy, że Apteka w budynku OSP Michałowice wraz z Fundacją Neuca dla Zdrowia organizuje dla pacjentów bezpłatne badanie EKG serca w dniu 10.04 – piątek – w godzinach 10:00–16:00. Kardiobus będzie stał przed remizą. Zapisy w aptece.
W ubiegłym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty parafialnej:
Śp. Józef Sarna (pogrzeb w środę – 08.04 – o godz. 13:00)
Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…
WSZYSTKIM PARAFIANOM I GOŚCIOM ŻYCZYMY
DOBREGO PRZEŻYCIA OKTAWY WIELKANOCY
